تبلیغات
دبل اس 501 - SS501
 
دبل اس 501
 
 
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : Suzan
سلام.ببخشید بابت غیبت.سوم هستم و امتحان داخلی شروع شدهیه سری مشکلاتم پیش اومد اصلا دل و دماغ نوشتن نداشتم.
این مطلب همونیه که خیلی وقته قول دادم.قبلش بگم احتمال داره حتی گیج تر از قبل شید.پس خوندن یا نخوندنش با خودتون.
اولش اصلا نمیخواستم بنویسم.فکرکردن به جدایی دبل اس.خوندن مطالبی که بارها و بارها خوندمشون بازم بعد سه سال باعث میشه دلم بخواد گریه کنم.
یه چیزم هست.
استثنائا فقط این مطلب حتی با ذکر مطلب هم خواهشا جایی کپی نشه.اگه کسی میخواد بذاره لینک بزنه به همین پیج.دلیلشم اینه که این حرف ها شامل ذهنیات خودم هم میشه.خیلی حرف ها اینجا زده شده که ممکنه سوالی برای کسی پیش بیاره و میخوام خودم بهش جواب بدم.FROM THE BEGINNING, JUNE 8Th 2005


TO THEIR RISE TO FAME….. REACH THE DREAM


TEARS, FALL, TIRED….WE ALWAYS GO THROUG...


THEY ALWAYS BE THERE FOR EACH OTHER… NO MATTER WHAT


BECAUSE BROTHERSHIP IS FOREVER…FOREVER AS ONE…CAN’T BE SEPARATED.. SS501 FIGHTING!!! TRIPLE S ALWAYS LOVE U
!!


راستی این بخش نظرات خواستین چت رومش کنید دراین موردا حرف بزنید راحت باشین
اواخر 2009 شش ماه قبل از پایان قرارداد.
اولین نگرانی ها برای جدایی دبل اس زمانی که مجری درمورد قرارداد از لیدر گروه سوال پرسید و اون گفت که 6 ماه دیگه تا پایان قرادادمون مونده.
و اینکه اونها از روزی که قرارداد رو امضا کردن هیچ وقت درمورد روزی که قرارداد تموم میشه سوالی نپرسیدن و حتی اون زمان هم خودشون نمیدونستن قرار چی بشه.کمپانی دیگه ای هم برای پذیرفتن اونها پیشقدم نشده بود.
این موضوع خیلی زود به فراموشی سپرده شد.
5 ماه قبل از پایان قرارداد هیون جونگ در یک برنامه رادیویی اعلام کرد که هرگز DSP  رو ترک نمیکنه تا روزی که اونا خودشون شوتش کنن بیرون
تا روز 1 اوریل دونفر از اعضا(یونگ سنگ و یکی دیگه که یادم نیست کیه.یا کیو بوده یا هیون) توییت میزنن " گروه داره منحل میشه"
این حرف باعث آشفتگی فن ها میشه ولی با توییت بعدی پسرها درهمون شب که این دروغ اول آوریل بود همه اول این شکلی میشن  و بعد مثل یه شوخی از کنارش میگذرن.هیچ کس اونروز از چیزی که تو دل پسرهامون میگذشت خبرنداشت.
هیچ نتونست اتفاقی که چندمدت بعد میفته رو باورکنه.حتی شاید خودشون هم باور نداشتن که چی میشه.
آلبوم Destination هم به سادگی در 24 می 2010 منتشر میشه و پسرها در راس چارت ها قرارمیگیرن.تااینکه به طور ناگهانی بعد از دوهفته اجرا یهو DSP‌ اعلام میکنه فعالیت ها به علت پایان قرارداد گروه در 7 ژوئن 2010 تمام میشه و آلبوم لاویا ناکام از دنیا میره
DSP ولی چیزی درمورد انحلال گروه به طور رسمی نمیگه
9 ژوئن 2010 یعنی تنها چندروز بعد پایان قرارداد دبل اس در برنامه رادیویی shim shim tapa‌حضور پیدا میکنن و با وجود صحبت درمورد سالگرد دبل اس که روز گذشته بود چیزی درمورد منحل شدن گروه نمیگن.
13 زوئن x-concert یعنی آخرین کنسرت 5 نفره دبل اس برگزار میشه.کنسرتی که از سمت کمپانی DSP به یاد دبل اس برگزار میشه و فقط قراربود ویدئوهای مخصوصی از گروه پخش بشه نه چیز دیگه ای که با حضور ناگهانی پسرها به روی استیج همه رو به هیجان میارن.
تا اون زمان پسرها با کمپانی خاصی قرارداد نبسته بودن و هنوز با وجود نبود قرارداد با دی اس پی کار میکردن بنابراین همه امید داشتن که اونها دوباره قرارداد رو تجدید میکنن.
تااینکه در روز 29 ژوئن به طور رسمی اعلام میشه که کیم هیون جونگ DSP‌رو ترک و با کمپانی کی ایست قرارداد بسته.
این موضوع نظرات منفی وتوهین آمیزی رو متوجه هیون جونگ میکنه.خیلی از تریپل اس ها انگشت اتهام رو به سمت هیون میگیرن و سرزنشش میکنن و اون رو عامل منحل شدن گروه میدونن ولی هیون جونگ تنها سکوت میکنه.
شایعاتی پیش میاد مبنی براینکه دبل اس 4 نفره به کارش ادامه میده و SS401 میشه یا اینکه عضو جدیدی رو جایگزین هیون جونگ میکنن.
به دنبال این حرف ها هیون جونگ طی مصاحبه ای با خبرگزاری sport korea میگه:دبل اس 501 منحل نشده و بااینکه هنوز اعضای دیگه تصمیمی برای قرارداد با دی اس پی نگرفتن هیچ تصمیمی درمورد پایان یافتن گروه نیست.و گفت که چه اون بره و جایگزین شه یا به عنوان لیدر گروه ادامه بده، دبل اس501 باقی میمونه.
دی اس پی هم گفت تااون زمان خودشون از اتفاقی که برای گروه خواهد افتاد چیزی نمیدونن و منتظر میمون چهارنفر دیگه از تعطیلات برگردن.

با وجود تمام این اتفاقات 11 جولای 2010 دبل اس دوباره باهم توی open concert به روی استیج میرن و love ya ‌رو اجرا میکنن.
یک ماه بعد در آگوست پارک جونگ مین به طور رسمی ترک دی اس پی و بستن قرارداد با CNR media رو اعلام میکنه.
شایعات قوی تر میشن.دبل اس 501 تبدیل به SS301‌میشه و گروه یورمن به طور رسمی کارشون رو ادامه میدن ولی کمی بعد کیم هیونگ جون هم با S-plus‌قرار داد میبنده و تمام حرف ها درمورد حضور مجدد گروه میخوابه.اون زمان همه باورمیکنن دبل اس کاملا جدا شده.
ترک دی اس پی با رفتن یونگ سنگ و کیوجونگ در اکتبر همون سال به کمپانی B2m تموم میشه.
درمقابل تمام حرف ها لیدر میگه که دبل اس منحل نشده فقط اعضا مدتی رو به طور سولو روی فعالیت هاشون تمرکز میکنن.

-----------------------------------
اینا تمام اتفاقاتی بود که به طور تدریجی میفته تا روزی که به طور کامل این گروه جدا میشن.ولی چیزی که نذاشت این جدایی مثل گروه های seche kies یا H.O.T یا Fin.k.l‌به سادگی تموم نیشه شایعاتی بود که بوجود اومد.سوالی که ذهن همه رو درگیر خودش کرد... چرا دبل اس 501 از هم جدا شدن؟

اولین شایعه ای که به وجود اومد مشکل اعضا با دی اس پی بود.
هیچ کدوم از اعضا خبرنداشتن تا روز سالگرد 5م که فهمیدن دی اس پی قصد تجدید قرارداد با کیوجونگ رو نداره ولی اصرارداره بقیه قرارداد رو امضا کنن و هیون جونگ هم میگه اول باید بذارن کیو قرارداد رو امضا کنه و دی اس پی هم امتناع میکنه.
هیون هم به کیو میگه بره کمپانی YG و با اونا قرارداد ببنده و بقیه هم برن با کمپانی های مختلفی که کمکشون میکنن با وجود تفاوت کمپانی بازم باهم آلبوم بیرون بدن.
درحقیقت هیون با گفتن این حرف که میرن با کمپانی های دیگه میخواست کاری کنه که DSP با کیو قرارداد ببنده و چون این اتفاق نیفتاد برای حمایت از گروه،کیوجونگ و باقی اعضا به عنوان اولین نفر گروه رو ترک میکنه تا تمام مشکلات رو از برادراش برداره.
اگه این شایعه حقیقت باشه درحقیقت هیون جونگ به عنوان یه لیدر واقعی تمام عصبانیت ها سرزنش ها رو پذیرفت تا از برادرهاش حمایت کنه.

اما چیزی که این شایعه رو دچار مشکل میکنه کیوجونگه.اگه اینطوره پس کیوجونگ دلیل جدایی گروهه پس کیو هرگز...هرگز راه نمیفتاد مرتب جلوی دوربین،پسرها مرتب دم از علاقش به برگشت گروه بزنه و خب خودتون درمورد حرف های کیو از علاقش به برگشت کیو و اینا خبردارید.
و نمیومد تو شوکیس هیون درادامه حرف هاش بگه که:امیدوارم هرچه بیشتر پیشرفت کنه و زودتر به دبل اس برگرده.(هیون)

به علاوه اگه این حقیقت که دبل اس با دی اس پی مشکل داره رو در نظر بگیریم اونا چرا باید راه بیفتن و از این کمپانی حمایت کنن؟چرا باید برای اون حتی بعد پایان قرارداد فعالیت کنن؟
--
شایدم دی اس پی هیچ مشکلی با دبل اس نداشته و فقط نخواسته قرارداد رو با هیچ کدوم تحدید کنه که چیز عجیبی نیست.با نگاه کردن به گذشته دی اس پی گروهی قبل از دبل اس نبوده که منحل نشده باشه. پس میتونه یه چیز عادی درمورد این کمپانی باشه که کار با گروه های تازه کار رو ترجیح میده.
همونطور که یک بار هیون گفت کسی نبوده که اون ها رو 5 نفری بپذیره بنابراین واقعا راهی برای ادامه داشتن باهمدیگه نداشتم و به ناچار تصمیم گرفتن مدتی رو به فعالیت سولو بگذرونن.
--
شاید اگه حرف های ضد و نقیضشون نبود یکی از این شایعات رو میپذیرفتن.
اما درست بعد از انتشار آلبوم break down بود که هیون جونگ در برنامه knee-drop-gru  شرکت کرد.
مجری گفت:زمانی تو گفتی که هیچ وقت دی اس پی رو ترک نمیکنی تا وقتی که شوتش کنن بیرون.حالا چیشد که فقط جندماه بعد دی اس پی رو رها کردی؟
هیون هم پاسخ داد:اون زمان تنها 5 ماه تا پایان قرارداد مونده بود و منو اعضا درمورد پایان قرارداد هیچ صحبتی نکرده بودیم بنابراین فکرکنم دلیل گفتن این حرفم همین بوده.ولی وقتی آلبوم تموم شد ما 5نفری درموردش صحبت کردیم و من حس کردیم دبل اس هرچیزی که به عنوان گروه میتونست نشون بده رو نشون داد.هرچند این به این معنی نیست که گروه باید منحل شه.بلکه فقط اعضا نیاز دارن که راه جداگونه ای رو در پیش بگیرن.بنابراین هرکس کمپانی ای که دوست داشت رو پیدا کرد و رفت.
و گفت که بعدش مدیر دی اس پی اون رو به یه هتل میبره و اونجا باهاش درمورد گروه صحبت میکنه و میپرسه:بالاخره تصمیم دارید چیکار کنید؟میمونید یا میرید؟چرا اینقدر تصمیمتون طولانی شد؟
هیون هم میگه:تصمیم دارم با شخص دیگه ای کار کنم(به این معنی که با اعضا به توافق رسیدن که هرکس راه خودش رو بره.اون تصمیم داره دی اس پی رو ترک کنه و بقیه هم میتونن بعدا تصمیمشون رو درمورد موندن یانموندن اعلام کنن)
مدیر دی اس پی هم میگه:پسرم...نمیخواد استرس داشته باشی.تویه مردی ... اگه برای پیدا کردن کمپانی دچار مشکل شدی میتونم کمکت کنم.
این تیکه رو متوجه نمیشم ولی احتمالا همونجا مدیرشون هم حالش بد میشه(بس مشرو.ب میخورم) و هیون هم تو همین برنامه میگه که اگه قبل از اینکه مریض شه بهش نمیگفتم که میخوام برم و متاسفم به هیچ عنوان نمیتونستم کمپانی رو ترک کنم.(یعنی مدیر بیخود کرد زودتر مریض نشد)
و بعد تمام مدتی که هیون فکرترک کمپانی بود.جای مناسبی برای رفتن پیدا نمیکرد و به مدت یک ماه خوابش نمیبرده و درمورد آیندش نگران بوده. و هربار هم که میرفت توی اینترنت میدید رسانه ها از  اینکه هیون جونگ قراره چیکار کنه صحبت میکردن.
و هیون استرس داشت که چرا کمپانی ها بهش زنگ نمیزنن و پیشنهادی نمیدن؟
تااینکه یون جونگ باهاش تماس میگیره و ازش میخواد به کی ایست بیاد و بنابراین هیون هم با اونا قرارداد میبنده و دلیل اصلیش رو بخاطر پذیرفتن این کمپانی حمایت بالاش و احترام به دنسرها و افرادی که باهاش کار میکردن دونست.

این حرفی بود که از دهن خود هیون جونگ بیرون اومد.که درواقع نشون میده اونا با میل خودشون این کمپانی رو ترک کردن و تا حدودی هیون بیشتر نشونه رو سمت خودش گرفته.
و یه جورایی پذیرش ساده این موضوع توسط دی اس پی با حرف پایین جور درمیاد.
رییس دی اس پی رو همه یه آدم ترسناک میدونن(کمربند مشکی تکواندو داره) و هیون هم اینو تایید کرد و گفت بااین وجود اون میتونه هرچیزی که در ذهنشه رو به سادگی ازش بخواد.مثلا یه بار بهش میگه که دنسر پشتیبان میخواد ولی رییسه اول میگه که لازم ندارن و خرج اضافست.ولی هیون پافشاری میکنه و رییسم تنها کاری که در جواب هیون انجام میده اینه یه چیزی بارش کنه و بپذیره
درحقیقت طبق گفته هیون رییس ترسناک دی اس پی اونو مثل پسرخودش دوست داشته و هیون حتی اون رو پدر صدا میزده.

اگه واقعا اینقدر رابطشون خوب بوده پس چطور میشه پذیرفت که دی اس پی باهاشون مشکل داشته و میشه این حرف آخر هیون رو مبنی بر جدایی به میل خودشون پذیرفت.ولی اگه این حقیقته چرا اولش گفت راهی برای باهم بودنمون نداشتیم؟
---------------
شایعات و حرف ها اونقدر زیاده که نمیشه چیزی رو پذیرفت.
اگه خودشون با میل خودشون جدا شدن پس چیزهایی که الان میبینیم چیه؟چرا نزدیک سه ساله جونگ مین و هیون جونگ باهم دیده نشدن؟اگه اونا با فشار دیگری جدا شدن چرا جونگ مین و هیون به طور رسمی دیده نمیشن؟حتی زمانی که بیشتر چندماه هردوشون توی ژاپن بودن یک بارهم پیش هم نرفتن.هیون برای جاستین گل فرستاد اما نمیتونست برای حمایت رومئو بره؟
سخته پذیرش این حرف که جونگ مین تنها برای مستقل شدن رابطش رو کم کرده.اگه بحث استقلاله هیچ وقت برای حمایت کیو و یونگ نمیرفت.هیچ وقت نمیذاشت هیونگ برای حمایتش بیاد یا خودش پاشه برای اون بره.
و اگه باهم مشکلی دارن.واقعا سر چی میتونه باشه؟سر جدایی گروه؟چون چیزی که من حس میکنم اینه که اونی که رابطش رو قطع کرده جونگ مینه و دلخور از هیون.
و درمورد هیون جونگ.وقتی به اون روزای اول جدایی نگاه میکنیم هنوز چهره لیدر دبل اس501 رو داشت.به سرعت به حمایت از هیونگ جون و یونگ سنگ برای البومشون بلند شد.توی برنامه Happy together که با یونگ شرکت کرد به خوبی میشد حمایت لیدر رو روی عضو گروهش حس کنی.
حتی وقتی برای حمایت از کیوجونگ رفت هم هیون جونگ خودمون بود.
ولی بازهم با جونگ مین دیده نشد.
و بعد روز میتینگ کیوجونگ رو یادتونه؟بعد از دوسال هر 5 نفر باهم دیده شدن.هرچند جونگ مین بخاطر مشکلات قراردادش نتونست بالا بیاد.همه اونجا بودن.به سرعت سعی در رسوندن خودشون داشتن.یونگ سنگ حتی لباس موزیک بانکش رو عوض نکرد وبا همون گریم و لباس کراینگ روی استیج رفت. هیونگ وقت نکرد سرووضعش رو درست کنه و هیون جونگ با همون لباسای فرودگاه مستقیما خودش رو به فن میتینگ رسوند و روی استیج رفت و خودش رو لیدر دبل اس501 معرفی کرد.
وقتی فیلما رو نگاه میکنی هیچ کس نمیتونه انکار کنه به محض دیده شدن هیون ، هیونگ جون و یونگ سنگ تقریبا بال بال میزدن و از دیدنش واقعا خوشحال شدن.ولی چهره دلزده هیون جونگ بود که نظر همه رو جلب کرد.چهره و لحنش جوری بود که انگار حواسش اونجا نیست،انگار که نمیخواد اونجا باشه.
گفتن خستست.ولی این چیزی بود که به سادگی ازش بگذریم؟همه کیم هیون جونگ رو میشناسن.لیدری که وقتی پاش روی استیج شکست حتی توی چهرش نمیتونستی درد رو حس کنی و با حالت همیشگی به رق.ص ادامه داد.
وقتی تنها چندروز از اون تصادف وحشتناکش میگذشت با اعضا برای دریم کنسرت روی استیج رفت.
اولین بارش نبود با خستگی تمام روی استیج میرفت.ولی هیچ وقت جز لبخند رو نمیشد در چهرش دید.به قول یونگ سنگ همشون یادگرفتن وقتی دوربین روشونه جز شادی چیزی رو نشون ندن.
حالا همون لیدر بخاطر خستگی چنین چهره ای به خودش گرفته.
پس اینجا دوتا موضوع پیش میاد.یا واقعا نمیخواسته اونجا باشه.یا اینکه نمیخواستن اون اینجا باشه و میدونسته حضورش مشکل ساز میشه.
هنوز زیاد از این اتفاق نگذشته بود که کنسرت هیونگ جون پیش میاد.به عنوان اولین فن میتینگ همه اعضا میرن اما گفتن هیون جونگ بایدبرای افتتاحیه ای میرفته.
اونوقت درست چندروز بعد کیوجونگ برای سربازی میره.جونگ مین ژاپن بود پس مهم نیست.
ولی درست همون صبحش هیون جونگ به طور عجیب وناگهانی ژاپن رو ول میکنه و توی فرودگاه کره دیده میشه.همه میگفتن دلیل برگشت ناگهانیش اونوقت صبح رفتن برای سربازی کیو بوده.همه منتظر بودن هیون اونجا دیده شه اما جز هیونگ و یونگ سنگ کسی نمیره و به طور عجیبی میگن هیون برای برنامه تبلیغاتی رفته.برنامه ای که هیچ کس تااون زمان توی برنامه هاش ندیده بود.
یه جورایی بود.انگار که نمیخواستن هیون جونگ اونجا بره.
ولی مشکلات فقط همین نیستن.
چرا یه آیدل باید اینقدر زود به سربازی بره؟هیچ کسی نبوده که زیر 29 سالگی پاشه بره سربازی.واقعا دلیلی برای رفتن کیو وجود نداشت.
و یونگ سنگ.همه قبول دارن که کمپانی B2m پول زیادی در اختیار نداره.اما از اونجایی که تعداد اعضاش فقط 5 نفره که البته هیوری هیچ خرجی نداره پس مطمئنا میتونه از پس اعضاش بربیاد.نمیتونیم بگیم تواناییشو نداره.بهرحال اون روز اول این یونگ سنگ بود که گرون ترین موزیک ویدئو کره ای رو بیرون داد.پس چرا یه دفعه این کمپانی حمایت مالیش رو تا 70 درصد از یونگ سنگ برداشت و بی توجه به مشکلاتی که سرراهش پیش اومد خیلی راحت از کنارشون میگذره؟

اگه حقیقت اینه که اونا خودشون با میل خودشون جدا شدن.پس میل زیادی به سولو داشتن.پس چرا آدمایی که اینقدر میل به خوانندگی سولو داشتن حالا فعالیت هاشون اینقدر کاهش یافته به طوری که پیدا کردن خبری ازشون اینقدر سخته؟وقتی گروه بودن اگه برنامه ای پیش نیمومد حداقل سالی دوتا آلبوم رو میدادن.
ولی حالا نگاه کنید.به زور سالی یکی بدن وبعد خیلی سریع فعالیت های اون آلبوم تموم میشه
چرا هیون جونگ اینقدر فعالیت هاش رو سخت کرده؟شب یه جا دیده میشه روز یه جای دیگه.اونقدر فعالیت داره که استراحت یادش رفته.دوساله که روزی نیست چهره خستش رو از یاد ببریم.

ولی اگه به میل خودشون هم نبوده پس دلیل ملاقات های کمشون چیه؟یونگ سنگ به وضوح اعلام کرد آخرین ملاقات 5نفریشون روز فن میتینگ کیوجونگ بوده.
در حقیقت رابطه بیشتر بین هیونگ و کیو و یونگ سنگه.هیون و جونگ یه جورایی جدا افتادن.
نمیتونیم بگیم سرشون اینقدر شلوغه که نمیتونن همو ببینن.کیو که عملا ول میگرده.یونگ سنگم جز این چندروز اخیر کلا بیکار بوده. جونگ مین به طور مرتب با دوستان دیگش دیده میشه. هیونگم جز فوتبال کاری نداره. و هیون جونگ با وجود تمام برنامه هاش به قول خودش شب هارو همیشه بیرون میزنه.
اون اولش که جدا شدن از هم حمایت کردن اما حالا به جایی رسیدن که حتی وقتی یونگ سنگ آلبوم هنراغوا رو داد یه نفر بهش زنگ نزد و چیزی بگه.

واقعا این وسط چه اتفاقی افتاده؟
من همیشه گفتم کسی جلوشون رو گرفته.کسی باعث منحل شدن گروه شده و تمام مشکلات الانشون بخاطر مانعیه که سرراهشونه.
ولی چیزای دیگه ای رو هم میبینم.باعث میشه فکرکنم اونا واقعا به میل خودشون جدا شدن و تمام رابطشون فقط بخاطر دبل اس501 بودنه.همین.
چیزی که همیشه ازش فرارمیکنم و نمیخوام یه روزی بفهمم اینه که هیچ وقت این رابطه برادری وجود نداشته.ولی آخه چطور میشه باور کرد؟وقتی 5 سال اونطوری در کنار هم بودن.
هرروزی که میگذره آدم گیج تر میشه.نمیتونه بفهمه مشکل چیه.
با وجود تمام فرضیه ها شاید همه چیز خیلی ساده باشه.دبل اس501 جدا شدن تا مدتی رو به فعالیت سولو بپردازن.
بهرحال یه روزی این چیزا همه معلوم میشه.
راستش چیزی هست که من دلم میخواد بگم.مهم نیست که دبل اس501 بیان جلوی دوربین و بگن هرگز برنمیگردیم.اونا آزادن که راه خودشون رو برن اما اگه میخوان اینکارو کنن پس همین الان بگن.اگه مشکلی باهم دارن همین الان بگن.کسی سرزنششون نمیکنه.
اما امید دادن بدترین کاره.امید به بازگشت.سه ساله جدا شدن اونوقت حتی گاهی تاریخ هم بهمون دادن و بعد به سادگی خودشون فراموش کردن.
اما بهرحال با وجود تمام اتفاقات به عنوان تریپل اس واقعی ... اگه واقعا تریپل اس هستیم حق رفتن توی یه فن کلاب خاص رو نداریم.حق نداریم henecia‌باشیم یا YES‌یا thankyu یا عضوی از فن کلاب هیونگ و جون.باید فن دبل اس باشیم.وقتی پرسیدن بگیم تریپل اسیم.نه به زبون بلکه به عمل.
اینطور نباشه که البوم یکی بیاد بگیریم و بقیه رو ول کنیم و بعد باز بگیم تریپل اسیم.علاقمون مهم نیست.مهم اینه از هر 5 نفر حمایت کنیم.حمایت کنیم تا روزی که یا برگردن یا جلوی اسم اونها هم مثل بقیه گروه ها بنویسن منحل شده.
چون اگه مثل الان باشه...اگه مثل چیزی که من میبینم باشه...وقتی فن ها فقط به اسم طرفدار گروهن و در عمل فقط از یه نفر حمایت میکنن چطور انتظار داریم دبل اس برگرده؟
رفته بودم برای جونگ مین رای بدم.یه سری وقتی فهمیدن من یونگ سنگ رو دوست دارم از حضورم در اونجا تعجب کردن.یکیشون دراومد و گفت که من تریپل اسم اما فقط واسه جونگ مین رای میدم و به بقیه کاری ندارم.... حقیقتا تا جایی که من میدونم جونگ مین فن کلاب جداگونه داره.
یکی دیگه چیز بدتری گفت.گفت من فقط به جونگ مین رای میدم تا اول شه.اگه به بقیه هم رای بدم اونوقته که ممکنه بقیه هم جایگاهشون بره بالا و جونگ مین جا بمونه
میرم توی وبلاگی و میبینم که میگه من با دبل اس و تریپل اس ها کاری ندارم... متاسفانه این چیزیه که من بیشتر بین فن های ایرانی مبینم.اینکه وقتی یه نفر رو دوست دارن نسبت به بقیه اعضا جبهه میگیرن.
حقیقت رو بگم.تا جبهه گرفتن ما باشه دبل اس برنمیگرده...وقتی همه فن ها میرن سراغ یه نفر.چه دلیلی هست دبل اس بخوان برگردن؟
-------------
اما چیزی درمورد حرف هایی که هنوز هم بعد مدت ها زده میشه بازم باید بگم.
عده ای انگشت اتهام رو به طرف هیون جونگ میگیرن و میگن که جدایی گروه تقصیر اونه.نسبت به شهرتش جبهه میگیرن.میگن وقتی روی قله ایستاده چرا باید اصلا بخواد به گروه برگرده؟
من هیون جونگ نیستم.توی فکرش هم نیستم اما یه چیز رو باید بگم.هیچ وقت...هیچ وقت فراموش نکنید.کیم هیون جونگ لیدریه که هیچ وقت مانعی برای دبل اس نشد.نذاشت مشکلات جسمیش برای گروه مشکلی بوجود بیاره.حتی واسه نقش پسران فراتراز گل باوجود اینکه بار اول خیلی ذوق داشت اما بخاطر دبل اس نمیخواست بپذیره تااینکه کمپانی خودش هیون رو میفرسته.هیون الان اوج شهرته...با گروه شهرتش بیشتر میشه.اگه فن میتینگ 30000 نفره برگزار کرده.با گروه میتونه میتینگ رو به پای میتینگ یون جونگ برسونه با آمار بالا 100000 نفر.
هیون جونگ روز ایکس کنسرت گفت که شایعات منفی رو باور نکنید.انگار که خودش میدونست فقط چندروز بعد خیلی از فن ها سرزنشش میکنن و انگشت اتهام رو به سمتش میگیرن.اون یه اطمینان بهمون داد پس بیاید جزو اون دسته ای باشید که به حرف لیدر اعتماد میکنن.

اونایی که میگن جونگ مین عملا خودش رو از دبل اس جدا کرده و دیگه اصلا علاقه ای به برگشت نداره.
یادتون باشه پارک جونگ مین کسی بود که معروف شدن از طریق بازیگری که علاقه اضلیش بود رو بخاطر دبل اس رها کرد.تنها کسی بود که همیشه میگفت هیچ وقت دبل اس رو رها نمیکنه.کسی که واقعا به اعضا عشق میورزید.پس یک لحظه فکرنکنیدبی دلیل چنین جایی ایستاده.

اونایی که میگن هیونگ جون به سولو علاقه داره.
آره.شاید اون اولش میگفت ولی از همون لحظه اول دلتنگ گروه بود.هیچ وقت اصراری برای منحل شدن گروه نکرد فقط از برادراش تبعیت کرد.هیچ کس نیست که تنهایی اون رو انکار کنه.هیچ کس دلتنگیش رو برای دبل اس اانکار نمیکنه.گریه هاش موقع خوندن آهنگای دبل اس فراموش نمیشه.

کسانی که میگن یونگ سنگ نسبت به گروه بی تفاوته و تازه خوششم اومده از جدایی.
فقط بهم بگین.تاامروز چه چیزی از این جدایی نصیبش شد که بخواد خوشحال هم بشه؟

کیو هم خرس مهربون کسی چیزی درموردش نگفت

و البته یه چیز دیگه هست بین طرفدار های شخصی پسرها گفته میشه.شرمنده ولی بیشتر بین طرفدارای هیون و جونگ مین هست.
اینکه میگن این دوتا بیشتر از همه از حدایی ضربه خوردن و بقیه مشکلی ندارن.این حرف نهایت بی انصافیه.همین کیو خودمون کم دلتنگ شد؟همین کیو نبود که اون اوایل به گفته خودش هنوز منتظر موند تا شاید گروه برگرده و حاضر نبود آلبوم سولو بده؟
همین هیونگ نیست که بارها و بارها دلتنگ گروه شده و تنهاییش روی استیج از همیشه بیشتر نمایانه؟روز تولدش رو یادتون رفته؟وقتی تنها روی استیج ایستاد با یه کیک ساده؟وقتی که میشد پشت شیطنت و لبخندش،توی عمق چشماش بغض رو خوند؟
و یونگ سنگ.یعنی واعا بعد این همه مدت نمیدونید این پسری نیست که احساسش رو نشون بده؟گریه کنه یا هرچیزی؟همین جدایی نیست که باعث شده نتونه به میل خودش بخونه.به میل خودش بالا بره؟همین یونگ سنگ نبود که توی یه برنامه گفت وقتی مردم بهش میگن گروه منحل شده و باید فراموشش کنی از درون قلبش میشکنه ولی نمیتونه چیزی بهشون بگه؟
هیچ کس انکار نمیکنه که هیون و جونگ مین هم سختی میکشن.چون واقعا در چهره و نگاهشون و رفتارشون واضحه...
اما اینکه فقط یه نفر رو به عنوان عضو ضربه دیده دونست کار اشتباهیه.
بدون توجه به علاقتون.مستقیما به تمام واقعیت نگاه کنید...

و البته اینکه گاهی ذهنیتی براتون پیش بیاد یا حرفی بزنید ضد یکی از اعضا یا هرچیزی اصلا مشکلی نداره.عادیه...تقصیر شما نیست و تقصیر خودشونه و ابهاماتی که بوجود آوردن.اما مهم اینه خودتون باهاش کنار بیاید و بازهم ذهنیتتون رو درست کنید.
منم مثل شمام...منم گاهی ناراحت میشم.حرفی میزنم.اصلا خودم اولین نفری بودم که درمقابل یکی از حرف های هیون جبهه گرفتم ولی راحت ذهنیتنم رو عوض کردن و سعی کردم خیلیا رو قانع کنم.
حتی یک ماه پیش بود که به شدت از دست هیونگ جون عصبانی شدم اما بازم همه چیز رو به حال عادی برگردوندم.
پس شماهم سعی کنید.به عنوان یه تریپل اس باورشون کنید.حمایتشون کنید.
شاید این تنها راه باشه.

به عنوان یه تریپل اس همونطور که هیون جونگ روز ایکس کنسرت گفت"شایعات منفی رو باور نکنید" ، اشک های جونگ مین و هیونگ جون و کیو رو روز ایکس کنسرت فراموش نکنید و تلاشی که 5 سال تمام پسرها برای بالا بردن اسم دبل اس کردن رو پایمال نکنید.


در پایان بگم که نمیخوام قضاوت کنم.اینکه مقصر کیه.چه اتفاقی افتاده.وظیفم این بود تمام حرف هایی که زده شده و اتفاقاتی که افتاده رو یک جا جمع و بیان کنم.
تصمیم با خودتونه.اینکه چی رو بپذیرید.I will walk to the end with my SS501 members —Leader, Kim Hyun Joong

من تا آخر با اعضای گروهم خواهم بود

We have never said anything about SS501 disbanding.. we have not come up with any decisions yet, the people outside keep saying that we are going to disband.. but these are not said from our mouths! What if in the future we still attend events together? Release albums together? What will you think?” -Leader, Hyun Joong during Playful Kiss PressCon

ما هیچ وقت چیزی درمورد انحلال گروه نگفتیم....هنوز تصمیمی نگرفتیم.مردم اون بیرون مرتب میگن که ما منحل میشیم اما اینا از زبون ما گفته نشده.اگه یه موقعی باهم برنامه ای رو اجرا کردیم چی؟اگه باهم آلبوم منشتر کردیم چی؟اون موقع چه فکری میکنید؟

Although activities of SS501 have not yet been decided, would surely want to reunite again.” - Leader, Hyun Joong

باالینکه هیچ برنامه ای برای فعالیت دبل اس501 نیست اما ما مطمئنا یه روزی باهم خواهیم بود

“Thank you all the green peas who have continually stayed with us…..”  -Leader, Hyun Joong

ممنون از تمام  نخودسبزا بخواطر اینکه با ماموندن

Don’t trust in rumors, trust in the 5 of us.. — Leader, Kim Hyun Joong

به شایعات اعتماد نکنید.به ما 5 نفر اعتماد کنید.

My gratitude towards fans has always been sitting itself deep down there in my heart. -Leader, Hyun Joong

سپاسگزاریم از فن ها همیشه در عمق قلبم باقی میمونه

Don’t worry, just believe in SS501 and that’s enough - Leader, Hyun Joong

نگران نباشید.فقط به دبل اس اعتماد کنید و همین کافیه.


If our hearts become one, we are one forever, right? - Prince, Young Saeng

اگه قلب هامون یکی باشه به این معنیه که تا ابد یکی هستیم.مگه نه؟

“I Remember Last year telling you guys we’d make that years ss501′s years. But even that’s not ’09 or ’10, that year will come” - Prince, Young Saeng
به یاد دارم که سال گذشته بهتون گفتم امسال سال دبل اس 501 هست.مهم نیست که چندسال دیگه ولی اون سال بالاخره میاد
“As much as you give us, I’ll try harder, Thankyou”   Prince, Young Saeng
تا زمانی که حمایتمون کنید به سختی تلاش میکنم.متشکرم.


Have to stay together, can’t switch band, but you can have a boyfriend, have to get a boyfriend..!!! — Center, Kim Kyu Jong [SS501’ X-Concert]
باید باهم بمونیم.شما نباید گروه مورد علاقتون رو عوض کنید.ولی میتونین دوس پسر داشته باشید.باید داشته باشد
Remember that we said to grow old together? I will add one more! Grow old while smiling together!!! - Center, Kyu Jong
به یاد دارید که ما گفتیم باید باهم بزرگ شیم؟یه چیز دیگه اضافه میکنم.بزرگ شید درحالیکه باهم لبخند میزنیم
When we think of you who gave us so much support, we are really very thankful… —Center, Kim Kyu Jong
وقتی به شما که حمایتمون کردید فکر میکنیم واقعا متشکریم
Forever, we’ll always be together.. - Center, Kyu Jong [X-CONCERT]
تا ابد باهم خواهیم بود


SS501 members is only doing solo activities and not disbanded,in future will also not be disbanded!” - Se.xy Cha.risma, Jung Min. Interview for Play Magazine
اعضای دبل اس 501فقط فعالیت های سولو انجام میدن ولی منحل نشدن.در آینده هم منحل نخواهد شد
My favorite word is SS501.. It is the biggest stronghold of my life…  —Se.xyCh.arisma, Park Jung Min
کلمه مورد علامه من دبل اس501 هست.این بزرگترین قلعه زندگی منه
The pillar of my live is SS501, so I love the word ‘SS501″ the best “ -Se.xyChar.isma, Park Jung Mi
ستون زندگی من دبل اس501 هست.پس من عاشق کلمه دبل اس501 هستم.


I’m only carrying out solo activities, but I always believe that SS501 is my roots.” - Maknae Hyung Jun
من فقط فعالیت های سولو انجام میدم اما دبل اس501 رو باور دارم

For 5 years, 10 years, 50 years, our tears would not change. — Maknae, Kim Hyung Jun [SS501’s X-Concert]
تا 5 سال یا 10 سال و 50 سال بعد اشک هامون تغییری نخواهد کرد
We, SS501 will not go anywhere, will always be together with everyone till the day we die. - Maknae, Hyung Jun [X-CONCERT]
دبل اس501 هیچ جا نمیره و ما همیشه باهم خواهیم بود تا روزی که بمیریم
We will be together all the way until we become grandmothers and grandfathers. -Maknae, Hyung Jun
ما باهم خواهیم بود تا زمانی که مادربزرگ وپدر بزرگ بشیم
Like Shinhwa, we will pursue our personal dreams but always be part of SS501. -Maknae, Hyung Jun
مثل شین هوا ما فقط ارزوهای شخصیمون رو انجام میدیم ام همیشه عضوی از دبل اس501 خواهیم بود.


That we always can get along as5 members, is the the happiest thing, I think” -Maknae, Hyung Jun
به نظرم خوشایند ترین چیز اینه که بتونیم 5 نفری باهم باشیم.

نوع مطلب : SS501، Information، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 04:55 ق.ظ

Really a good deal of useful info!
buy viagra online safely kamagra buy prescription viagra online online order viagra buy cheap viagra online canadian pharmacy where to buy generic viagra buy viagra jelly uk pharmacy online viagra generic viagra uk
یکشنبه 19 فروردین 1397 04:10 ق.ظ

With thanks! Fantastic stuff!
cialis pills in singapore cialis kaufen bankberweisung cialis generico cialis generic availability ou acheter du cialis pas cher cialis 5mg billiger costo in farmacia cialis generic cialis in vietnam cialis dosage amounts cialis per paypa
جمعه 17 فروردین 1397 06:41 ب.ظ

You've made the point.
cialis 5 mg buy tadalafil tablets india cialis 100mg cost preis cialis 20mg schweiz prix de cialis cialis prices in england cialis 5 mg buy online cialis 5mg buy cialis online cheapest generic for cialis
جمعه 3 فروردین 1397 02:45 ب.ظ

Thanks a lot. A good amount of info!

online cialis cialis super kamagra miglior cialis generico price cialis wal mart pharmacy buy online cialis 5mg does cialis cause gout cialis 20 mg best price try it no rx cialis tesco price cialis cialis rezeptfrei sterreich
جمعه 3 فروردین 1397 07:22 ق.ظ

Beneficial postings. Many thanks!
discount cialis generic low dose cialis low cost cialis 20mg cialis cuantos mg hay cialis qualitat cialis y deporte 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis kaufen bankberweisung price cialis wal mart pharmacy prezzo cialis a buon mercato
یکشنبه 27 اسفند 1396 09:42 ب.ظ

Wow all kinds of beneficial data!
cialis for sale south africa cialis et insomni cialis prezzo di mercato tarif cialis france cialis from canada purchase once a day cialis i recommend cialis generico cialis qualitat cialis lilly tadalafi cialis 5 effetti collaterali
پنجشنبه 16 آذر 1396 08:19 ب.ظ
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that
it's truly informative. I'm gonna watch out for brussels.
I'll appreciate if you continue this in future. Numerous people will
be benefited from your writing. Cheers!
سه شنبه 2 آبان 1396 05:49 ب.ظ
شما همه چیو از بیرون میبینید مگه کنار پسرا بودید که میگوید هیچکس به یونگ سر آلبومش زنگ نزد
همه میدونن هیونگ گفته برادراش تو اولین سیاوش بهش زنگ زدن
اعضا همیشه کنار همن
هیون عین یه لیدر فوق العادس همه تقصیراتو به گردن گرفت تا برادراش راحت باشن

اگه هیون و جونگ از هم پاشیدگی گروه ناراحت نبودن تو کنسرت آخر اون جگری بغض نمی کردن و اشک نمی ریختن
ما چه دابل برگرده چه برنگرده ما تا همیشه طرفدارشونیم چون هیون گفت منتظر باشید چون جونگ گفت دفعه بعد که دابل اس اومدن رو صحنه همه تون بیاید جون گفت مواظب کیو ما باشد و یونگ گفت قدر پنج نفره بودنمونو ندونستم ولی منتظرمون باشید
ما تا آخر باهاشونیم چون با انگاشتن شاد و اروم میشیم
اگه اسم خودشونو تریپل اس میدونید واقعا ازشون حمایت کنید
یکشنبه 26 شهریور 1396 10:40 ق.ظ
Spot on with this write-up, I honestly feel this site needs
a lot more attention. I'll probably be returning to
read through more, thanks for the info!
پنجشنبه 9 شهریور 1396 04:52 ب.ظ
A motivating discussion is worth comment. I do believe that you ought to write more on this
issue, it might not be a taboo matter but typically people do not speak about these
subjects. To the next! Many thanks!!
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 01:47 ق.ظ
We're a bunch of volunteers and opening a brand new scheme
in our community. Your site offered us with valuable information to work on. You've performed an impressive task
and our whole community will likely be thankful to you.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 05:00 ب.ظ
I just like the valuable information you provide to your articles.

I'll bookmark your weblog and test again here frequently.
I am somewhat certain I'll be informed many new stuff right here!
Good luck for the following!
جمعه 9 مرداد 1394 07:47 ب.ظ
الان چند سال از این متنی که تو دوست تریپل اسی گذاشتی میگزره ،خیلی ازابهام ها رفع شده و خیلی هاشون شدتش بیشتر شده، ولی چیزی که هنوزهم پایداره اینکه دابل اس همچنان میگن که ما بر میگردیم و امروز بابرگشتن یونگ سنگ یک قدم نزدیک تر به اون روزیم ،
راستش بعد این همه سال دیگه برام مهم نیست که چیشد و چرا گروه اینجوری شد
چیزی که برام مهمه اینهکه دابل اس 501 الان داره سعی میکنه برگرده باوجود تمام کسانی که میخوان سنگ جلو پاشون بندازن.
یونگ سنگ به کمپانیه هیونگ می پیونده و هیون توی جنگ با کمپانیش پیروز شد.حالا نوبت هیونگه که با فعالیت هاش ،در نبود هیون و جونگ مین و همین طور آماده شدن یونگ سنگ برای برگشت ، برای گروه کاری انجام بده
الان خیلی برگشت گروه رو نزدیک می بینم
یکشنبه 4 مرداد 1394 11:29 ق.ظ
خیلیا شایعاتو باور کردن و خیلیام که یه روزی به اصطلاح تریپل اسی بودن جا زدن ...اما من به شخصه با این که این همه اتفاق افتاده هنوزم پشتشونم و همه جوره حمایتشون میکنم ... مسلما یه اتفاقاتی افتاده ولی باید تا روزی که همه چیز گفته بشه صبر کنیم و به هنسیا بفهمونیم دابل اس تو دل ما زندست و پابرجا !!!
سوزان جون مطالبت کامل بود عزیزم اما با این شرایط یه عامل سومی وجود داره !
چهارشنبه 24 تیر 1394 10:05 ب.ظ
من به جون خودم دیگه نمیتونم جلوی اشکمو بگیرم اصلا میزنم هرپنچتاشونو له میکنم راحت شوم
چهارشنبه 24 تیر 1394 10:02 ب.ظ
اخه چرا نه
شنبه 15 فروردین 1394 09:20 ب.ظ
سلام من تریپل اسی نیستم ولی ی هنسیام دوس ندارم کسی جدایی گروه گردن هیون بندازه خب مقصر هرکی هم که باشه بازم گروه هنوز باهم نیستن پس مهم نیس.هیون همین جوریشم موفق هست خسته هم که چه عرض کنم اره از بس جلوی شایعات وایساده و دم نزده سکوت کرده خسته است من هیونو بخاطر این همه صبوری بردباری که به خرج میده و اخلاق خیلی خیلی خوب و مهربونی داره و کلا بخاطر شخصیتش خیلی دوس دارم.
جمعه 21 آذر 1393 04:47 ب.ظ
من ایمان دارم وقتی میگن برمیگردیم برمیگردن.هرچی طول بکشه عیب نداره من فقط دعامیکنم آروم باشن.به امیددیدن هر5نفرشون
شنبه 8 آذر 1393 03:28 ب.ظ
سوزان جون واقعاناراحت شدم دلم می خوادگریه کنم
آه
پنجشنبه 8 آبان 1393 01:00 ب.ظ
سلام سوزان جون
امسال توی سال چهاریم که گروه فعالیت سولو دارن ... ولی ما همیشه وقتی ازمون پرسیدن طرفدار کدوم خواننده ای گفتیم ما تریپل اسی هستیم ... شما رو نمی دونم اما به شخصه هیچ وقت نگفتم فقط جونگ مین یا فقط هیون یا بقیه اعضا ...
برای من گروه هیچ وقت منحل نمیشه حتی اگه خودشون به طور رسمی اعلام کنن ...
نمی دونم کنسرت جونگی رو که آهنگ to night رو میخونه دیدید یا نه اشکو واضح میشه توی چشماش دید یا یکی از کنسرتای هیونگ جونو که آهنگ پسران فراتر از گلو میخونه اونم تنهایی رو دیدید یانه هیچ فرقی نمیکنه همه ی اعضا با اینکه روی استیج میرقصنو بعضا آهنگای شاد میخونن ولی اون غم بزرگو میشه تو چشمای همشون دید ...
مرسی که این پستو گذاشتی سوزان جون ...اشکم در اومد ... بردیم به همون سالا
دوشنبه 13 مرداد 1393 05:10 ب.ظ
سلام سوزان جان خوبی؟
خیلی بابت این پستت متشکرم واقعا چشممو رو خیلی چیزا باز کرد نشستم کلی راجبش فک کردم ی کوچولو هم گریه کردم بخاطر وضع داغون الانه پسرا:(:(من عاشق تک تکشونم خیلی خیلی زیاد واقعا تحمل این شرایط برام خیلی خیلی سخته
ولی یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم دارم ازت لطفا جوابمو بده
اون اتفاقات وحشتناکی ک برای دابل اس افتادهچیه؟اتفاقاتی که از 2005 تا 2006 افتاد؟من این رو از زبون یکی از نویسنده های یکی از وبا شنیدم ولی هرکاری کردم نگفت بم اون اتفاقات چی بودن که باعث شدن پسرا اذیت بشن:|:|:|:|حالا میشه ازت خواهش کنم تو هرچی میدونی بم بگی؟خواهش خواهش خییییلی مهمه...هر چی تو نت سرچ کردم هیچی عایدم نشد....امیدوارم تو بتونی منو از این بلاتکلیفی نجات بدی:)مرسی ابجی:)
SS501 fighting
Suzan

سلام عزیزم
این اتفاقات؟فکرکنم منظور اون نویسنده بخاطر ویدئو استالکر باشه که ربطی به گروه خودشون نداشته اصلا
تنها اتفاق بدی که براشون افتاد عمل حنجره یونگ سنگ بود که مجبور شدن فعالیتای گروهیشون رو متوقف کنن.
وگرنه اتفاق بدی اصلا براشون نیفتاده
سه شنبه 24 تیر 1393 04:14 ب.ظ
سوزان عزیزم وبچه هانمیدونم شایعست یاحقیقت امادیم ک گفتن دابل اس تاریخ 16 مرداد93برمیگرده اماss501 میشه ss601امیدوارم برگردن
Suzan

الان نفر دومی اینو شنیدم
نه عزیزم شایعس
جمعه 9 خرداد 1393 05:42 ب.ظ
سلام من الان سه ساله چشم ب راه بازگشت اینام حداقل نمیخوان برگردن امید الکی ندن من همشونو ب ی اندازه دوس دارم و نمی تونم تو این حال ببینمشون دلم بدای همه اعضا میسوزه چون مطمعنم خودشون خواهان این جدایی نبودن اینو از نگاهاشونم میشه فهمید فقط هنوز نمیدونم بین هیون جونگی چی اتفاق افتاد ک دیگسمت هم نرفتن؟؟؟؟ مرسی بابت مطالب مفیدت سوزان جون
Suzan

اصلا هیچی معلوم نیست دیگه
جمعه 5 اردیبهشت 1393 04:05 ب.ظ
دیگه جلو گریمو نمیتونم نگه دارم
Suzan

دوشنبه 18 فروردین 1393 12:21 ق.ظ
سوزان جان من یه چیزیو شنیدم...
می گن چون دابل اس هنوز متعلق به DSP(:|) حتی اگه کمپانی پیدا کنن که من شایعشو شنیدم اس ام بهشون پیشنهاد داده نمی تونن با عنوان SS501 برگردن!
حتی الان اون DSP کوفتی می تونه 5 تا آدم که دلش می خواد بیاره و SS501 راه بندازه!:|
یکی از بچه ها می گفت چون یه زمانی jyp اومد کل گروه dbsk اس ام رو بخره چون داشت ورشکست می شد از همون وقت یه قانون گذاشتن که نمی شه یه گروه کامل خرید!
مشکل اصلی اینه...!

یه جایی هم نوشته بود روش dsp اینه که یه گروه معروف کنه بعد بزنه خرابش کنه پول بگیره به عنوان سولو بده به کمپانی های دیگه!
Suzan

نام دبل اس 501 متعلق به دی اس پیه و جای دیگه حق ندارن ازش استفاده کنن.و بله... دی اس پی این حق رو داره.
یه کمپانی میتونه هر 5 عضو رو بگیره اما باید اسم دیگه ای رو براشون انتخاب کنه.مگراینکه اونقدر خرپول باشه که بتونه این لیبل رو از دی اس پی بخره
چهارشنبه 13 فروردین 1393 12:48 ق.ظ
عجب...احساس میکنم قضیه جناییه ...جالب بود مرسی به خاطر این مطالب خوب و مفیدی که گذاشتی...چند وقت پیش تو یه سایتی یه دختری اومده بود واسه امضاش عکس 4 نفری کیو و هیونگ و یونگی و جونگی رو گذاشته بود زیرشم نوشته بود ss401 ...منم اعصابم خورد شد رفتم تو پروفایلش شتکش کردم اومدم...البته نه اینقدر بد که زده بشه ها فقط سعی کردم با خشونت فکرشو عوض کنم ...من هیچوقت اجازه نخواهم داد کسی به اسم دابل اس و اعضای دابل اس به احترامی کنه...
Suzan

بزن لهش کن
سه شنبه 15 بهمن 1392 08:18 ب.ظ
من هر 5تاشونو دوس دارم
اگه هر کدومشون غم داشته باشن منم غمگین میشم
هر 5تاشون فرشته های نخد سبزاشون هستن
باید زودزود برگردن..من منتظرم

Suzan

جمعه 29 آذر 1392 12:31 ق.ظ
Bade x concert dobare raftan ru sahne??? Bad yho goftan k solo kar mikonan???
Suzan

برای یه چندتا فستیوال
جمعه 8 آذر 1392 12:43 ق.ظ
وای نه
جمعه 8 آذر 1392 12:41 ق.ظ
کلا خیلی حالم رو گرفت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


به تمام بازدید کننده ها خوش امد میگم
توی این وب میتونید به مرور تمام اطلاعات قدیمی درمورد 5 عضو دبل اس رو بدست بیارید... با اخبار بروز نمیشه و فقط اطلاعات از زندگی دبل اس گذاشته میشه

مدیر وبلاگ : Suzan
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :